Referencie od našich zákazníkov

Konečne máme novú skriňu aj my. S robotou sme veľmi spokojní, dodanie bolo veľmi rýchle. Ak budeme v budúcnosti potrebovať znova skriňu, určite sa obrátime na vás!

Michal, 45 rokov, Pezinok

Chcela by som sa poďakovať za skriňu a pochváliť prácu montérov. Milá rodinná firma, osobný prístup a hlavne rýchlosť vybavenia bola super!

Zuzana, 28 rokov, Ružinov

Vďaka za skriňu, montáž bez problémov a všetko načas. Odporúčam.

Marcel, 31 rokov, Petržalka

Po prehodnotení viacerých cenový ponúk som si vybrala práve tu Vašu a neľutujem. Výborna cena, rýchla a dobre odvedená praca. Ďakujem a vrelo odporúčam.

Andrea, 35 rokov, Rovinka

Tiptop skrine pre nás robili veľký šatník a vstavanú skriňu na mieru do detskej izby pre syna. Prácu si nevieme vynachváliť, všetko prebehlo hladko – od dohodnutia obhliadky a merania, až po samotnú realizáciu. v budúcnosti sa na vás určite znova obrátime. Ďakujeme.

Palo s rodinou, 39 rokov, Slovenský Grob

Veľké ďakujem za pomoc pri vybere vstavanej skrine, super ste mi pomohli zrealizovať moje predstavy:)

Katka, 38 rokov, Bratislava

Veľká vstavaná skriňa do našej spálne je perfektná, nič jej nechýba.

Peter a Mirka, 30 rokov, Bernolákovo

Dobrý deň, p. Jajcaj,
Pred mesiacom ste mi robili do bytu novú vstavanú skriňu a neviem si ju vynachváliť. Super ste mi poradili, ako rozmiestniť vešanie a poličky, a skriňa je naozaj urobená veľmi prakticky. Ďakujem ešte raz, odporučím Vás aj priateľom a známym.

Michal, 33 rokov, Bratislava

Sme mladá rodina, presťahovali sme sa, rekonštruujeme byt a náš rozpočet je veľmi obmedzený. Ďakujeme ešte raz aj takto za kvalitnú prácu za vynikajúcu cenu!

Igor, 24 rokov, Bratislava

Výborne urobená robota!

Anna, 45 rokov, Ivánka pri Dunaji

Rýchle, dobre urobené, lacné… čo viac môžem chcieť? Ďakujem ešte raz.

Andrea, 26 rokov, Lamač

Príjemná komunikácia, rýchle zaslané odpovede a cenová ponuka, super, len tak ďalej.

Rudo, 50 rokov, Bratislava

Oceňujem hlavne rýchlosť celej objednávky. V iných firmách mi povedali, že doba dodania mojej vstavanej skrine bude minimálne mesiac. Tu som mala novú vstavanú skriňu hotovú za 11 dní! A to ani nehovorím o cene, tu ste mi to ponúkli lacnejšie aj bez nejakých pseudozliav na obalamutenie zákazníka u konkurencie.

Jarmila, 31 rokov, Bratislava

Dobrý deň, pán Jajcaj,
dobre, že som na Vás narazila, celá rodinka sme spokojní s novým šatníkom a vstavanou skriňou v detskej izbe.

Katarína, 36 rokov, Bratislava

Dostala som na Vás kontakt od mojej známej a dodnes jej ďakujem, urobili ste mi do bytu už pár skríň a všetky sú praktické a pekné. Oceňujem aj širokú ponuku materiálov, len niekedy je ťažké si vybrať :)

Daniela, 40 rokov, Pezinok

Kontaktný formulár

Priložiť súbor/y:

Odoslaním formulára potvrdzujete, že súhlasíte s evidenciou v databáze. Vaše údaje evidujeme pre potreby spracovania dopytu, vypracovania návrhu a cenovej ponuky.

GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY

 

KONTAKT

info@tiptopskrine.sk

Veľmi radi pre vás pripravíme grafický návrh a cenovú ponuku na vstavanú skriňu. Všetko zdarma, nezáväzne, bez nutnosti objednávky. Platí pre mesto Bratislava a okolie (Pezinok, Senec, Malacky).