Referencie od našich zákazníkov

Dobrý deň, p. Jajcaj,
Pred mesiacom ste mi robili do bytu novú vstavanú skriňu a neviem si ju vynachváliť. Super ste mi poradili, ako rozmiestniť vešanie a poličky, a skriňa je naozaj urobená veľmi prakticky. Ďakujem ešte raz, odporučím Vás aj priateľom a známym.
– Michal, 33 rokov, Bratislava

Sme mladá rodina, presťahovali sme sa, rekonštruujeme byt a náš rozpočet je veľmi obmedzený. Ďakujeme ešte raz aj takto za kvalitnú prácu za vynikajúcu cenu!
– Igor, 24 rokov, Bratislava

Výborne urobená robota!Vstavané skrine Bratislava fotogaléria
– Anna, 45 rokov, Ivánka pri Dunaji

Rýchle, dobre urobené, lacné… čo viac môžem chcieť? Ďakujem ešte raz.
– Andrea, 26 rokov, Lamač

Príjemná komunikácia, rýchle zaslané odpovede a cenová ponuka, super, len tak ďalej.
– Rudo, 50 rokov, Bratislava

Oceňujem hlavne rýchlosť celej objednávky. V iných firmách mi povedali, že doba dodania mojej vstavanej skrine bude minimálne mesiac. Tu som mala novú vstavanú skriňu hotovú za 11 dní! A to ani nehovorím o cene, tu ste mi to ponúkli lacnejšie aj bez nejakých pseudozliav na obalamutenie zákazníka u konkurencie.
– Jarmila, 31 rokov, Bratislava

Dobrý deň, pán Jajcaj,
dobre, že som na Vás narazila, celá rodinka sme spokojní s novým šatníkom a vstavanou skriňou v detskej izbe.
– Katarína, 36 rokov, Bratislava

Dostala som na Vás kontakt od mojej známej a dodnes jej ďakujem, urobili ste mi do bytu už pár skríň a všetky sú praktické a pekné. Oceňujem aj širokú ponuku materiálov, len niekedy je ťažké si vybrať :)
– Daniela, 40 rokov, Pezinok

Prečítajte si viac o našich skriniach a šatníkoch. Proces objednania a vyhotovenia je veľmi jednoduchý, preto požiadajte o cenovú ponuku a grafický návrh vašej vstavanej skrine.