Referencie od našich zákazníkov

Konečne máme novú skriňu aj my. S robotou sme veľmi spokojní, dodanie bolo veľmi rýchle. Ak budeme v budúcnosti potrebovať znova skriňu, určite sa obrátime na vás!
– Michal, 45 rokov, Pezinok

Chcela by som sa poďakovať za skriňu a pochváliť prácu montérov. Milá rodinná firma, osobný prístup a hlavne rýchlosť vybavenia bola super!
– Zuzana, 28 rokov, Ružinov

Vďaka za skriňu, montáž bez problémov a všetko načas. Odporúčam.
– Marcel, 31 rokov, Petržalka

Po prehodnotení viacerých cenový ponúk som si vybrala práve tu Vašu a neľutujem. Výborna cena, rýchla a dobre odvedená praca. Ďakujem a vrelo odporúčam.
– Andrea, 35 rokov, Rovinka

Tiptop skrine pre nás robili veľký šatník a vstavanú skriňu na mieru do detskej izby pre syna. Prácu si nevieme vynachváliť, všetko prebehlo hladko – od dohodnutia obhliadky a merania, až po samotnú realizáciu. v budúcnosti sa na vás určite znova obrátime. Ďakujeme.
– Palo s rodinou, 39 rokov, Slovenský Grob

Veľké ďakujem za pomoc pri vybere vstavanej skrine, super ste mi pomohli zrealizovať moje predstavy:)
– Katka, 38 rokov, Bratislava

Veľká vstavaná skriňa do našej spálne je perfektná, nič jej nechýba.
– Peter a Mirka, 30 rokov, Bernolákovo

Dobrý deň, p. Jajcaj,
Pred mesiacom ste mi robili do bytu novú vstavanú skriňu a neviem si ju vynachváliť. Super ste mi poradili, ako rozmiestniť vešanie a poličky, a skriňa je naozaj urobená veľmi prakticky. Ďakujem ešte raz, odporučím Vás aj priateľom a známym.
– Michal, 33 rokov, Bratislava

Sme mladá rodina, presťahovali sme sa, rekonštruujeme byt a náš rozpočet je veľmi obmedzený. Ďakujeme ešte raz aj takto za kvalitnú prácu za vynikajúcu cenu!
– Igor, 24 rokov, Bratislava

Výborne urobená robota!Vstavané skrine Bratislava fotogaléria
– Anna, 45 rokov, Ivánka pri Dunaji

Rýchle, dobre urobené, lacné… čo viac môžem chcieť? Ďakujem ešte raz.
– Andrea, 26 rokov, Lamač

Príjemná komunikácia, rýchle zaslané odpovede a cenová ponuka, super, len tak ďalej.
– Rudo, 50 rokov, Bratislava

Oceňujem hlavne rýchlosť celej objednávky. V iných firmách mi povedali, že doba dodania mojej vstavanej skrine bude minimálne mesiac. Tu som mala novú vstavanú skriňu hotovú za 11 dní! A to ani nehovorím o cene, tu ste mi to ponúkli lacnejšie aj bez nejakých pseudozliav na obalamutenie zákazníka u konkurencie.
– Jarmila, 31 rokov, Bratislava

Dobrý deň, pán Jajcaj,
dobre, že som na Vás narazila, celá rodinka sme spokojní s novým šatníkom a vstavanou skriňou v detskej izbe.
– Katarína, 36 rokov, Bratislava

Dostala som na Vás kontakt od mojej známej a dodnes jej ďakujem, urobili ste mi do bytu už pár skríň a všetky sú praktické a pekné. Oceňujem aj širokú ponuku materiálov, len niekedy je ťažké si vybrať :)
– Daniela, 40 rokov, Pezinok

Prečítajte si viac o našich skriniach a šatníkoch. Proces objednania a vyhotovenia je veľmi jednoduchý, preto požiadajte o cenovú ponuku a grafický návrh vašej vstavanej skrine.

Kontaktný formulár

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaša správa

Odoslaním formulára potvrdzujete, že súhlasíte s evidenciou v databáze Miroslav Jajcaj - M servis, IČO 32218974, Pečnianska 5, 85101 Bratislava-Petržalka. Vaše údaje evidujeme pre potreby spracovania dopytu, vypracovania návrhu a cenovej ponuky.