Priebeh objednávky vstavanej skrine či šatníka

1. Kontaktujte nás s dopytom na vstavanú skriňu alebo šatník

V prípade, že máte záujem o vstavanú skriňu alebo šatník, kontaktujte nás buď e-mailom na tiptop@tiptopskrine.sk alebo telefonicky na 0905 846 431. Dodávku a montáž zabezpečujeme pre oblasť Bratislavy a okolia (Malacky, Pezinok, Senec).

 

2. Základné požiadavky na vstavanú skriňu

Navrhnite si svoju ideálnu vstavanú skriňu, alebo nám povedzte svoje predstavy o používaní, parametroch (koľko políc, zásuviek a vešania) a veľkosti skrine či šatníka (výška a šírka). Tiež nám dajte vedieť, o aký materiál máte záujem.

 

3. Vytvorenie cenovej ponuky

Hneď, ako budeme vedieť základnú špecifikáciu, vytvoríme pre vás cenovú ponuku s nákresom skrine. Urobíme viacero návrhov, ako by mohla vaša nová vstavaná skriňa alebo šatník vyzerať, a vy si vyberiete ten, ktorý vám bude vyhovovať najviac. Približnú cenovú ponuku pre vás vytvoríme za 24 až 48 hodín.

 

4. Premeranie priestoru pre vstavanú skriňu alebo šatník

Po vzájomnej dohode prídeme k vám domov a priestor premeriame. Pri stretnutí vám ukážeme všetky materiály, aby ste získali lepšiu predstavu o vašej novej vstavanej skrini. Na výber budete mať naozaj z veľkého množstva vzoriek – rôznych druhov dreva, skiel, zrkadiel. Je len na vás, čo si vyberiete. Používame výhradne materiály od rakúskej firmy Egger. Za slovenské ceny tak získate rakúsku kvalitu.

Celá objednávka vstavanej skrine alebo šatníka teda prebieha z pohodlia domova. My prídeme a vy nemáte žiadne starosti. Stačí dohodnúť si termín, ktorý bude vyhovovať obom stranám.

 

5. Záväzná objednávka

Po odsúhlasení materiálu a ceny uhradíte zálohu vo výške 60% z finálnej ceny vstavanej skrine. Po uhradení zálohy sa objednajú materiály.

 

6. Príprava materiálu

Objednávka a príprava materiálu trvá cca 7 dní od zadania. Spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí nám materiál vedia dodať za výborné ceny, čo sa prejaví aj na konečnej cene vstavanej skrine.

 

7. Dohodnutie termínu montáže vstavanej skrine

Deň pred dodaním materiálu sa s vami skontaktujeme a dohodneme si termín montáže vstavanej skrine alebo šatníka. Časovo sme flexibilní a montáž si vieme naplánovať počas najbližších 7 dní od dodania materiálu.

 

8. Montáž vstavanej skrine alebo šatníka

Samotná montáž trvá od 3 do 6 hodín, poprípade si ju rozdelíme na dva dni, v závislosti od zložitosti návrhu. Po zhotovení skrine sa dopláca zvyšných 40% jej ceny.

Hotovú novú vstavanú skriňu alebo šatník tak môžete mať doma už do 14 dní odo dňa, kedy ste nás oslovili.

Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes! Ukážku našich prác nájdete vo fotogalérii a čo povedali o nás naši zákazníci nájdete v referenciách.

Kontaktný formulár

Priložiť súbor/y:

Odoslaním formulára potvrdzujete, že súhlasíte s evidenciou v databáze. Vaše údaje evidujeme pre potreby spracovania dopytu, vypracovania návrhu a cenovej ponuky.

GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY

 

KONTAKT

info@tiptopskrine.sk

Veľmi radi pre vás pripravíme grafický návrh a cenovú ponuku na vstavanú skriňu. Všetko zdarma, nezáväzne, bez nutnosti objednávky. Platí pre mesto Bratislava a okolie (Pezinok, Senec, Malacky).